Kâğıt Yok, Kârlılık Var

Paperzero, zaman ve mekandan bağımsız olarak e-imza ve mobil imzayla yüzde 100 yasal imzalama altyapısı ile belgelerin imzalanmasını, onay süreçlerini, görsel imzalı süreçlerini ve arşivlenmesini sağlıyor. Paperzero ile günler süren imzalama veya onay işlemleri sadece 10 saniye sürüyor. İhtiyaçlara göre sürekli gelişen platform, yeni özellikleriyle dikkat çekiyor.

 

Talimatlar farklı, imza süreci tek

Birden fazla belgeyi tek seferde imzalama konforu gibi birçok avantajlı özellikleri sunan platform, yeni özelliğiyle şirketlerin işlerini kolaylaştırmaya devam ediyor. İmza atan kişilerin aynı, imzalanacak belgelerin gideceği şirket veya kurumlar farklı olsa bile süreç tek işlemde bitiyor. Örneğin, 4 farklı bankaya gidecek talimat tek imzalama süreci ile gerçekleşebiliyor. Zaman verimli kullanılıyor, ayrıca işlemler hızlı, kolay ve güvenli şekilde yapılabiliyor. 

 

En çok banka, finans, sigorta ve bilişim sektöründe kullanılıyor

 Paperzero platformunun bankacılık, sigorta ve bilişim sektöründe yoğun şekilde kullanıldığını vurgulayan E-GÜVEN Genel Müdürü İlker Türkoğlu, “Bir belgeyi imzalamak için kalem ve kağıt taşımamız veya şirketimizde ya da belli bir lokasyonda olmamız gereken günler geride kaldı. Hareket halindeyken, her yerden ve her zaman herhangi bir belgeyi Paperzero üzerinden imzalayabiliriz ya da onaylayabiliriz. E-imza ve e-imzalı çözümler, yıllardır şirketlerin operasyonlarını dijitalleştirmelerine, geliştirmelerine ve hızlandırmalarına yardımcı oluyor ve hayatı kolaylaştırıyor” dedi.

 

Pazar rekabetçi, e-imza tasarruflu 

Islak imzalı süreçlerle yapılan işlemlerde her gün gelen yüz binlerce talimatın işlenmesinin hem bankalar hem de talimatı veren şirketler, kurumlar için ciddi bir maliyet yüküne ve zaman kaybına yol açtığını belirten Türkoğlu, “E-imza kullanımı ve Paperzero sayesinde bu işlemler artık sadece 10 saniye alıyor. Aynı şekilde e-imza ile e-ticaret sektörü de büyük ivme kazandı. İş ve özel hayatlarımız hızla değişiyor. E-imza bu değişim hızına ayak uyduran bir teknoloji. Paperzero, sürekli gelişen açık altyapısı ile yenilikçi bir çözüm.  Sektörümüzün e-imza alanında fikri lideri olarak Paperzero ile vitesi bir ileri kademeye alarak bireylerin, şirketlerin, kurum ve kuruluşların hayatına dokunduk ve yenilikçi bakış açımızla işleri kolaylaştırmaya devam ediyoruz” bilgisini verdi.  

 

Mobilde e-imza konforuyla tasarruf ettiler

 Hiçbir kurulum ihtiyacı olmayan, istenirse masaüstü istenirse mobil uygulama üzerinden kullanılabilen platform tüm elektronik imzalar ve tüm operatörlerin mobil imzaları ile kullanılabiliyor. Özellikle pandemiden sonra hibrit çalışma modeline geçen şirketler, tasarruf edip iş sürekliliğini artırmak, hız, güvenlik ve doğa dostu olmasıyla dikkat çeken e-imzayı ve e-imzalı çözümleri tercih etmeye başladı. 

 

E-GÜVEN Hakkında:

E-GÜVEN, 2003 yılında kurulan Türkiye’nin ilk elektronik sertifika ve mobil imza hizmet sağlayıcısıdır. Bireylere ve kurumlara bilgi güvenliği ve elektronik imza konusunda dünya pazarında öncü çözümler sunmaktadır. Kurumlara özel projeler geliştirmenin yanı sıra gelişen teknolojiye uygun kullanıcı dostu ürün ve hizmetler sağlamaktadır. Ekolojik ayak izini azaltıp WWF-Türkiye kriterlerine uyum sağlayan E-GÜVEN, “Yeşil Ofis” diploması almaya hak kazanmıştır. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir