Mbappe’ye annesinden reklam eleştirisi: Çocukça tepki verdi!

PSG’nin yayımlamış olduğu reklam filminde kendisinin izni olmadan yayınlandığından dolayı sosyal medya hesabından fazla tepki gösteren Kylian Mbappe’ye kulübü, göstermiş olduğu tepkiden dolayı geri adım atarak reklam filmini kaldırmıştı.

‘BURASI KYLIAN SAINT GERMAIN DEĞİL’
Kulüp için vermiş olduğu röportajın, 2023-24 kombine bilet tanıtım filminde kendisinin izni olmadan kullanıldığı için durumdan rahatsızlığını getiren Fransız oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada. “Yayınlanan bu videoya katılmıyorum. PSG büyük bir kulüp ve aile ama Kylian Saint Germain değil. Kulübün pazarlama toplantısında bunun basit bir röportaj olduğu söylendi. Bu videoyu desteklemiyorum. İmaj haklarım için mücadele ediyorum.” ifadelerinin kullanmıştı.

‘TEK İHTİYACIM OLAN KAZANMAK’
Şampiyonlar Ligi’nde PSG ile zafere ulaşamayan Mbappe için kulübü ile yaşadığı reklam filmi sorunundan sonra ayrılacağı haberler çıkmıştı. Ancak 24 yaşındaki Fransız oyuncu yapmış olduğu açıklamada PSG’de kalacağını açıkladı, “Bir sonraki adım Şampiyonlar Ligi’nin kazanmak. Zaten bir finale çıktık. Kazanmak dışında tüm aşamaları gördüm. Tek ihtiyacım olan kazanmak. Bunu nerede yapabilirim? Paris’te. Ben bir Parisliyim ve sözleşmem devam ediyor. Yani PSG’de kalacağım.

‘SONUÇLARIN NE OLACAĞINI BİLİYORUM’
Annesi Fayza Lamari, oğlunun sosyal medyada paylaştığı yazıyı yayımlamadan önce kendisiyle konuştuğunu söyledi ve bu konuda oğluna katılmadığını belirtti. “Kylian o anın sıcağıyla konuştu ve çok kızgındı. Sosyal medya çağında doğmuş bir çocuk gibi tepki verdi. Herkesin kendine göre bir iletişim yolu var. Beni aradı ve kızgındı. Nasıl hissettiğini anladım ve ona ‘Şu anda, anın sıcaklığıyla tepki vermenin zamanı değil, şimdilik bırak daha sonra açıklama yapman için zaman olacak’ dedim. O da bana ‘Hayır, beklemek istemiyorum. Sonuçlarının ne olduğunu biliyorum ve olanları kabul edeceğim’ deyip mesajı paylaştı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*