Kızılcık Şerbeti 19.bölüm fragmanı: ‘’Biz bu kızın ailesine nasıl hesap vereceğiz?’’

Kızılcık Şerbeti 19.bölüm fragmanında rızası alınmadan evlendirilen Nursema, ölümün eşiğine sürüklenir. Acilen hastaneye yatırılan Nursema için hayatta kalma mücadelesi başlar.

Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanında nikahın kıyılmasının ardından Nursema’ya ulaşamayan ailesi tedirginlik duymaya başlar. Öte yandan bir süredir araları limoni olan Kıvılcım ile Doğa buzları eritirken, Nursema’nın evlendiği kişinin ailesi ise başına gelenleri örtbas edip Pembe’ye yalan söyler.

Diğer taraftan duygularını gizleyemeyen Abdullah, Alev’e hiç beklemediği bir anda aşk itirafında bulunur. Abdullah’ın, ‘’Olmaz dedim ama oldu. Ben sizi seviyorum’’ çıkışı Kızılcık Şerbeti yeni bölüme damgasını vurur.

Nursema’nın imam nikahının sonlandırılması için yapılanları öğrenen Abdullah, Alev’le yüzleştikten sonra Nursema ve İbrahim’in resmi nikah işlemlerini hızlandırmak için harekete geçecektir.

Kıvılcım ve Ömer birlikteliği konusunda büyük tepki gösteren Doğa’nın annesine karşı bir türlü yumuşamaması sonucunda Ömer devreye girecek, ancak onun konuşması da Doğa’nın fikir değiştirmesi için yeterli olmayacaktır. Kıvılcım’ın okulda yaşayacağı bir olay Doğa’yı kendisine getirecek, annesinin ölümle burun buruna gelmesi sonucu yaptığı yanlıştan dönecektir.

Çocuk odasının duvar kağıtları yüzünden yaşanılan tartışma konusunda kendini affettirmek isteyen Pembe’nin bu konudaki girişimi yine bir sonuç vermeyecektir. Nilay işsiz abisine iş bulmak için çabalayacak, sonuçta İhsan, Abdullah’ın şoförü olacaktır.

Ömer’in evlilik konusunu yavaştan alıyor hissine kapılan Kıvılcım, Ömer’in yapacağı hoş bir sürpriz ile çok mutlu olacaktır. Nursema’dan umudunu kesen Umut, onun resmi nikahını öğrenince iyice çıldıracak, bir delilik yapmasını Alev önleyecektir. Ve Nursema’ya resmi nikah kıyılacak ancak bu nikahta keramet olmayacağı ilk geceden belli olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir