Grinin Elli Tonu filminin Başrol Oyuncusu Dakota Johnson’dan ‘The Office’ İtirafı

Grinin Elli Tonu ve arkasından gelen serinin diğer filmleriyle hepimizin yakından tanıdığı ünlü oyuncu Dakota Johnson, son zamanlarda magazin dünyasının dikkat çeken isimleri arasında.

Ünlü oyuncu Spider-Man Evreni’ne ait ‘Madame Web’ adlı yeni filminin galalarında ve davetlerinde boy gösteriyor. Bu tanıtım turlarında örümcek ağ desenli ve çıplakmış gibi gösteren kıyafetleriyle adeta herkesi büyülüyor.

34 yaşındaki Amerikalı model ve oyuncu geçtiğimiz günlerde başına gelen tuhaf ve rahatsız edici bir olayı anlattı. Habertürk’ün aktardığına göre ünlü oyuncu ‘The Office’ adlı sitcomun final bölümüne konuk oyuncu olarak katılmış.

‘The Office’ dizisini bilmeyen yoktur aranızda. Dizi, kurgusal bir şirket olan Dunder Mifflin Paper Company’nin ofis çalışanlarının günlük çalışma hayatlarını anlatıyor. 2013 yılında 9. sezonuyla ekranlara veda eden dizi günümüzde diziseverlerin en favori sitcomu olarak karşımıza çıkıyor.

Dakota Johnson’ın samimi itirafına göre kendisi final sahnesinde yer alacağı için çok mutluymuş ama dizi çekimlerine gittiğinde durum hiç beklediği gibi olmamış. Dizi setinde kimse ünlü oyuncunun yüzüne bakmamış ve onunla konuşmak istememiş.

Dakota Johnson, 10 yıl önce yaşadıklarını şu sözlerle ifade ediyor:

‘The Office setinde yaşadıklarım hayatımın en kötü dönemiydi. Dizinin oyuncuları arasında çok tuhaf dinamikler vardı. Dizi bitiyor diye üzgünlerdi ama baktığımda birbiriyle küs olup konuşmayan oyuncular vardı. Dizi çekimlerine giderken burada olduğum için çok mutluyum dediğimde kimse beni umursamadı. Üstelik konuk oyuncu olduğum için çekimlerimin yarım gün süreceğini düşünmüştüm ama 2 hafta sürdü. Ve ben lanet olası dizide varla yok arasındayım.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir